Aktuality
vždy na našem FB
FacebookEdice VNPČP

Vysídlení Němců a proměny českého pohraničí 1945–1951

Edice Vysídlení Němců a proměny českého pohraničí 1945–1951 vychází od roku 2010. Zatím vyšly tři z celkem osmi svazků. Všechny další svazky budou vycházet ve spolupráci mezi nakladatelstvím Zdeněk Susa a Conditio humana.

obrázek obrázek obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek

VNPČP také jako e-kniha!

Trvalou dostupnost díla zajišťujeme zpřístupňováním všech vydaných knižních svazků v podobě e-knihy. Elektronická verze obsahuje vždy kompletní obsah tištěné knihy. Bonusový obsah, který se v případě tištěných knih nacházel na přiloženém CD-ROM, není součástí e-knihy. Na znovuzpřístupnění i tohoto materiálu prostřednictvím webového rozhraní v současné době pracujeme.

E-knihy jsou vydány Zdeňkem Susou ve spolupráci se spolkem Conditio humana. Lze je zakoupit za výrazně zlevněnou cenu na www.kosmas.cz.

Edice VNPČP má své vlastní webové stránky. Stránky nabízejí podrobné údaje o tematickém a metodickém zaměření díla, jeho jednotlivých svazků, o veřejných akcích uspořádaných pro širší veřejnost a mnoho dalších informací.

VNPČP

České vydání Edice VNPČP je podporováno Česko-německým fondem budoucnosti.

Jak nás podporovat Jak nás podporovat

Jsme neziskovou organizací. Proto jsme odkázáni na podporu od příznivců z řad občanů a dalších sponzorů.

Prosíme, pomozte nám při rozvíjení naší obecně prospěšné činnosti. Vaší podpory si vážíme v každé formě! Způsob konkrétního využití daru s Vámi rádi projednáme.

Více k možnostem sponsoringu