Aktuality
vždy na našem FB
FacebookJak nás podporovat

Mnohokrát Vám děkujeme, že jste se rozhodl poskytnout sdružení Conditio humana sponzorský dar. Vážíme si Vaší podpory v každé formě, v každé výši, v každém okamžiku.

Způsob poskytnutí daru

1. Poslání daru na bankovní účet Conditio humana, z.s.

šipkaVýši daru určujete sám.
šipkaMáte-li možnost uvést vzkaz pro příjemce platby, uveďte tam prosím text. „Dar pro CH“ + Vaše jméno a příjmení.

2. Po odeslání daru nás prosím kontaktujte. Na sponzorské dary ve výši 1 000 Kč nebo více se vztahuje podle českého zákonodárství možnost odpočtu ze základu daně. Na tyto příspěvky vystaví sdružení dárcům Potvrzení o poskytnutí daru, které je uznatelné Finančním úřadem.

3. Přejete-li si s námi dohodnout konkrétní použití Vašeho daru, spojte se s námi prosím nejlépe již před poskytnutím daru. Rádi Vám obratem připravíme text smlouvy o daru, který bude účel daru závazně specifikovat. Rádi s Vámi osobně probereme i alternativní možnosti sponsoringu, např. formou reklamy.


šipkaPro všechny dotazy ohledně sponzorské podpory kontaktujte prosím jednoho z následujících zástupců sdružení Conditio humana:

Adrian Portmann (předseda Správní rady)

Pavel Mašarák (člen Správní rady)

Všem dárcům děkujeme za podporu a vyjádření důvěry.

Jak nás podporovat Jak nás podporovat

Jsme neziskovou organizací. Proto jsme odkázáni na podporu od příznivců z řad občanů a dalších sponzorů.

Prosíme, pomozte nám při rozvíjení naší obecně prospěšné činnosti. Vaší podpory si vážíme v každé formě! Způsob konkrétního využití daru s Vámi rádi projednáme.

Více k možnostem sponsoringu